ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 7563400
*
nr 756 3400
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, höjd: 197 + 46
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 april 2012
kl 19:21:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 13:15:43
1
3.300 kr
30/4 19:01:41
2
3.200 kr
30/4 19:02:40
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Förgylld. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Spegel + konsol
nr 756 3400
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, höjd: 197 + 46
| Utrop: | 5.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 3.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 april 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/4 13:15:43 | 1 | 3.300 kr |
| 30/4 19:01:41 | 2 | 3.200 kr |
| 30/4 19:02:40 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Förgylld. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30 -
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



